Hakkımızda

61Medya.net Web Tasarım Şubat 2013 yılında kurulmuştur. Web Tasarım, Türkçe SEO, İngilizce SEO, Google Adwords, Grafik Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Fotoğraf Çekimleri, Tanıtım Videosu hazırlama hizmetlerini profesyonel ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Biz, verdiğimiz hizmetin detaylarının çok, anlaşılmasının güç olduğunun farkındayız. İşletme sahiplerinin güvenebilecekleri, istediklerini sorduklarında üşenmeden cevaplayacakları işinde uzman, kendini sürekli geliştiren, sadece Türkiye’de değil, dünyada neler olup bittiğini takip eden uzun vadeli iş ortakları olmak için yola çıktık. Şükür ki zaman zaman fikir ayrılığına düşsek de bugüne kadar bunu gerçekleştirebildik.

Rent a Car ve eticaret sektörleri başta olmak üzere bir çok farklı sektörde referanslarımız bulunmaktadır. Özellikle bünyemizde belki de Türkiye’nin en iyi İngilizce tercümanını barındırdığımızdan, İngilizce dil seçenekli web sitesi ve İngilizce SEO hizmetimizle yurtdışı müşterisine hitap eden işletme sahipleri için en iyi hizmeti verecek firma olduğumuzu üstüne basa basa iddia ediyoruz.

Diğer taraftan henüz hizmet vermediğimiz sektörler tabii ki var. Ama önemli olan web konusunda uzman olmak değil mi? Biz aynı sizin gibi işimizde uzmanız ve web tasarım ihtiyacınıza talibiz. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Neden Web Tasarım?

İki çocukluk arkadaşı, Şubat 2013’te 61Medya Web Tasarım’ı Trabzon’da kurmadan yıllar yıllar evvel taa 1998’de bilgisayarla tanışmış daha bilgisayar kullanmaya başlamanın 1. yılını doldurmadan Web Tasarım’a merak salmıştır.

O dönemde farklı farklı site konseptlerinde tasarımlar yaptık ancak lise öğrencisi bütçesiyle hiç birini yayına koyamamıştık. Herhalde yayına koyamamak içimizde kalmış olacak ki Kasım 2011’de tekrar bir araya gelip işlerimizden istifa etme ve bu işi kurabilmek için eğitim alma kararı verdik.

Nasıl Kurulduk?

2012 Ocak sonu işlerimizden istifa edip, birimiz yazılım ve veritabanı uzmanlığı eğitiminin yanı sıra web tasarım ve programlama eğitimi alırken, diğerimiz ise seo, internet reklamcılığı ve sosyal medya eğitimi almaya başlamıştır. Tam 1 yıl süren eğitim sürecinden sonra yaşağımız şehirleri terkedip lisans ve yüksek lisansımı tamamladığım şehir olan Trabzon’da yaşamaya başlayıp Şubat 2013’te Trabzon Web Tasarım sektöründe hizmet veren 61Medya Web Tasarım’ı kurduk.

Eğitim de tamam, peki ya şimdi?

Eğitimimiz süresince tecrübemizi de artırabilmek için bir taraftan küçük küçük projeler yapıyor bir taraftan da Türkiye ve Dünya’da web tasarım alanında neler yapılıyor, yeni neler çıkıyor bunları takip ettik.

Türkiye’deki durumu incelediğimizde işlerin ülkemiz için hiç de iyi gitmediğini farkettik. Web tasarım ve diğer hizmetler konusunda Türkçe kaynakların yetersizliğinden, yanlış bilgilerin çokluğundan tutun da, iş dünyasında web tasarım yaptırmak isteyenlerin bilinçli olarak değil de ya zorunluluktan ya da kulaktan dolma bilgilerle arayış içine girdikleri, bu arayışta belirleyici kriter olarak işin kalitesi yerine fiyatına odaklandıklarını gördük.

İş böyle olunca ve Türkiye’nin ekonomik durumu ortada olunca hizmet sağlayıcılar ya bilgisiz, yeteneksiz kişilerle dolu olduğundan ya da daha hızlı para kazanmak gerektiğinden kalitesiz, sadece müşteriyi kandırmaya yönelik hizmetler verilerek teslim edilmiş web sitesi işleri ile dolmaya başlamış.

Ömrünü eğitim için harcamış iki insan olarak; vizyonumuzu, hedefimizi bir miktar değiştirdik.

Vizyonumuz

61Medya Web Tasarım olarak vizyonumuz, Türkiye’de web tasarım yaptırmaya ihtiyacı olanları bilinçlendirmek, amaç ve hedefleri doğrultusunda aldıkları web tasarım hizmetinin kalitesinden emin olmalarını sağlamaktır.

Misyonumuz

Türkiye’de web tasarım konusunda bilinçlenmek isteyenlerin, “web tasarım yaptırmak istiyorum ama hiç bilgim yok korkuyorum” diyen işletme sahiplerinin çekinmeden arayıp sorabildiği, kimden öğrenebiliriz diye düşündüklerinde ilk akıllarına gelen firma olmak istiyoruz.

Neler yaptık?

Geride bıraktığımız bunca yıl boyunca bir taraftan farklı farklı sektörlerden ve farklı farklı ihtiyaçlara yönelik web siteleri tasarlarken ve bu sitelerin müşterilerimize kazanç olarak geri dönmelerini sağlayabilmek için dijital pazarlama çalışmaları yaparken, bir taraftan da hayalini kurduğumuz projelere geçmeden önce tecrübemizi artırabilmek adına ön küçük projelerimizi hayata geçirdik. Öne çıkan projelerimizi; tasarimdelisi.com, hangisinisecerdin.com ve turkcewordpress.com adreslerini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Tüm referanslarımıza ulaşmak için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diğer herhangi bir konu için bize ulaşabilirsiniz.